O nas

 

Jesteśmy małą domową hodowlą z 11-letnim doświadczeniem. Hodowla i wystawy to nasza pasja, w którą wkładamy całe serce. Wszystkie nasze psiaki mieszkają z nami w domu. Szczenięta w naszej hodowli rodzą się przeważnie raz w roku. Każde krycie jest dokładnie przemyślane, a wybór kandydata nigdy nie jest przypadkowy. Staramy się dobierać najlepsze psy pod względem eksterierowym, wyróżniające się znakomitą budową, psychiką oraz przede wszystkim zdrowe.

Od jednego corgi lepsze są tylko... dwa corgi - tak też było w naszym przypadku...Wszystko zaczęło się trzynaście lat temu od Fanty, naszej pierwszej cardiganki. Chcieliśmy mieć drugiego corgi, jednak wtedy ktoś mądry doradził nam, że nie sztuką jest kupić, lecz samemu wyhodować. I tak w 2008 pojawił się pierwszy miot w naszej hodowli.

Przez te lata udało się nam wyhodować cztery Międzynarodowe Championy Piękności, Zwycięzcę Świata, Zwycięzcę Europy, Młodzieżowego Zwycięzce Europy, Zwycięzców Klubów polskich i zagranicznych. Szczenięta z naszej hodowli mieszkają w Polsce, USA, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Francji, Niemczech, Rosji, Łotwie, Litwie, Czechach i innych krajach.

Oprócz sukcesów hodowlanych możemy pochwalić się przede wszystkim zdrowymi szczeniętami o zrównoważonej psychice, z których część odnośni wspaniałe wyniki na wystawach i psiach sportach.

 

 

Dummles

- hodowla psów rasowych -

       NASZ FACEBOOK

welsh corgi cardigan

Aneta Pietrzak
606 999 831

Jagoda Pietrzak
728 991 069

Poznań, Polska

english version