O nas

 

Jesteśmy małą domową hodowlą z 11-letnim doświadczeniem. Wszystko zaczęło się
trzynaście lat temu od Fanty, naszej pierwszej cardiganki. Chcieliśmy mieć drugiego corgi, jednak wtedy ktoś mądry doradził nam, że sztuką nie jest kupić, lecz samemu wyhodować. I tak w 2008 pojawił się pierwszy miot w naszej hodowli.

Szczenięta w naszej hodowli rodzą się przeważnie raz w roku. Każde krycie jest dokładnie przemyślane, wybór kandydata dla naszych suczek nigdy nie jest przypadkowy. Staramy się dobierać najlepsze psy pod względem eksterierowym, wyróżniające się znakomitą budową, psychiką oraz przede wszystkim zdrowe.

Przez te lata udało się nam wyhodować cztery Międzynarodowe Championy Piękności, Zwycięzcę Świata, Zwycięzcę Europy, Młodzieżowego Zwycięzce Europy, Zwycięzców Klubów polskich i zagranicznych. Szczenięta z naszej hodowli mieszkają w Polsce, USA, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Francji, Niemczech, Rosji, Łotwie, Litwie, Czechach i innych krajach.

Oprócz sukcesów hodowlanych możemy pochwalić się przede wszystkim zdrowymi szczeniętami o zrównoważonej psychice, z których część odnośni wspaniałe wyniki na wystawach i psiach sportach.

To co łączy nas i właścicieli psów z naszej hodowli to pasja i miłość do swoich czworonogów.

 

Dummles

- hodowla psów rasowych -

       NASZ FACEBOOK

welsh corgi cardigan

Aneta Pietrzak
606 999 831

Jagoda Pietrzak
728 991 069

Poznań, Polska

english version

Dummles